O nas Impel Business Solutions to grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT. Bądźmy w kontakcie.

Eksperci

Impel Business Solutions reprezentuje grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT.

Ewelina Dworaczek
Ewelina Dworaczek

Product Manager Procesu Kadry i Płace
e.dworaczek@impel.pl

Katarzyna Zielonka
Katarzyna Zielonka

Product Manager Procesów Finansowo-Księgowych
k.zielonka@impel.pl

Bogusław Salwach
Bogusław Salwach

Dyrektor CUP ds. Zarządzania Dokumentacją
b.salwach@impel.pl

Maciej Bednarski
Maciej Bednarski

Dyrektor ds. innowacji i ryzyka
m.bednarski@impel.pl

Sebastian Boniewicz
Sebastian Boniewicz

Dyrektor ds. personalnych
s.boniewicz@impel.pl

Anna Ganczarska
Anna Ganczarska

Doradca Podatkowy
a.ganczarska@impel.pl