O nas Impel Business Solutions to grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT. Bądźmy w kontakcie.

Eksperci

Impel Business Solutions reprezentuje grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT.

Jolanta Durasiewcz
Jolanta Durasiewcz

Dyrektor CUP ds. procesów wyspecjalizowanych
j.durasiewicz@impel.pl

Bogusław Salwach
Bogusław Salwach

Dyrektor CUP ds. Zarządzania Dokumentacją
b.salwach@impel.pl

Beata Dzik
Beata Dzik

Dyrektor CUP ds. procesów kadrowo – płacowych

b.dzik@impel.pl

Maciej Bednarski
Maciej Bednarski

Dyrektor CUP ds. sprawozdawczosci i analiz finansowych

m.bednarski@impel.pl

Aleksandra Pietruczuk
Aleksandra Pietruczuk

Dyrektor CUP ds. procesów transakcyjnych

a.pietruczuk@impel.pl

Katarzyna Zielonka
Katarzyna Zielonka

Product Manager Procesów Finansowo-Księgowych
k.zielonka@impel.pl

Anna Ganczarska
Anna Ganczarska

Doradca Podatkowy
a.ganczarska@impel.pl