Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Cykl konferencji "Rozliczenia w firmie" z udziałem ekspertów IBS

03-03-2017


To już kolejna edycja tego wydarzenia. Spotkania dotyczą wszystkich najistotniejszych zmian w podatkach, przepisach prawnych spółek, optymalizacji i finansowania. Poprzednia edycja zakończyła się sukcesem pod względem oceny merytorycznej oraz frekwencji. Cykl obejmuje 5 spotkań w kilku miastach Polski i jest kierowany do sektora średnich oraz małych przedsiębiorstw. Każde spotkanie jest podzielone na część wykładową i część warsztatową.


Eksperci podatkowi Impel Business Solutions omówili tematy: sankcji i zwolnień VAT, płatności gotówkowych oraz klauzuli w podatkach dochodowych. Prelegentami byli Wojciech Kosarzecki, Dyrektor Biura Podatkowego i Anna Ganczarska, certyfikowany doradca podatkowy IBS. Temat "Elektronicznego obiegu dokumentów w obsłudze księgowej" przedstawiła Aneta Fąfara, Dyrektor ds. zarządzania dokumentacją. Zdaniem Wojciecha Kosarzeckiego omówienie zmian w podatkach, zwłaszcza tych w zakresie VAT, spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników, co pokazuje, że wszelkie nowości w przepisach zwłaszcza podatkowych w sposób szczególny skupiają uwagę przedsiębiorców.

Warszawskie spotkanie odbyło się 1 marca i zgromadziło 130 osób głównie z terenu województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

We wtorek 7 marca w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się ostatnia konferencja cyklu.
Spotkanie zgromadziło 60 osób, głównie z terenu Dolnego Śląska, ale pojawili się też uczestników z województw ościennych. Warto zaznaczyć aktywny udział gości, chętnie dzielących się spostrzeżeniami ze swojej praktyki zawodowej.

Organizatorem cyklu jest wydawca magazynu MyCompany, a patronat sprawują Krajowa Izba Doradców Podatkowych i Krajowe Forum Przedsiębiorczości.