Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Forum Dyrektorów Finansowych online z prelekcją IBS - dla naszych klientów specjalny rabat

20-10-2020

Uczestnicy wraz z zaproszonymi gośćmi omówią tematy dotyczące przede wszystkim transformacji biznesowej, cyfryzacji i strategicznej roli CFO w zmieniającym się otoczeniu. Drugi dzień spotkania będzie dotyczył aktualnych zmian podatkowych. Problematyka Forum skupia się na tym wszystkim, z czym na co dzień styka się dyrektor finansowy - zarówno w swojej firmie, jak i w przestrzeni biznesu czy gospodarki.

Impel Business Solutions jest partnerem wydarzenia. Nasze ekspertki - Aleksandra Pietruczuk, dyrektor CUP ds. procesów transakcyjnych i Katarzyna Łucka, menedżer działu rozwoju aplikacji i systemów księgowych - przedstawią "3 kroki skutecznej transformacji - case study w dziale księgowym." Pokażą jak wyeliminować papier w obsłudze finansowej dzięki wdrożeniu zarządzania procesowego, elektronicznego obiegu dokumentów i technologii OCR. Usprawnienie obsługi i uwolnienie zasobów jest tylko przykładowe korzyści. Po szczegóły zapraszamy na prelekcję - 27 października o godz. 11.00.

Wśród gości i prelegentów pojawią się prof. Witold Orłowski, przedstawiciele firm PGE Polska Grupa Energetyczna, Provident, Crido, Axelo, Shared Service Center COTY. A także przedstawiciele firm doradztwa podatkowegi i prawnego.

 

Mogą Państwo skorzystać z 20% rabatu na udział w Forum.
W formularzu rejestracyjnym w uwagach wystarczy wpisać „rabat 20%, IMPEL”.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny dostępne na stronie wydarzenia.