Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

IBS jednym z partnerów 7. edycji SI-Customer Day

07-11-2016

27 listopada 2016r. odbyła się kolejna, siódma już edycja SI-Customer Day. Wydarzenie jest  kierowane do Klientów i Partnerów.Tegorocznymi gospodarzami spotkania byli przedstawiciele spółek SI-Consulting, SI e-Commerce oraz SI4IT, a w gronie partnerów znalazła się  Grupa Impel wraz ze spółką Impel Business Solutions oraz firma SAP.

SI-Customer Day to realizacja idei łączącej część biznesową (konferencja) z rozrywką (bankiet). Co roku spotkanie ma zaszczyt gościć reprezentantów z takich firm jak Orange, Grupa Ożarów S.A., Polfarmex, KGHM, PGNiG, Grupa Santander, TERG S.A., czy Tauron.
Ze względu na swój unikatowy charakter wydarzenie nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Tematem przewodnim tegorocznej edycja była „Nowa moda w biznesie” w kontekście nowoczesnych rozwiązań IT rozwijanych i wdrażanych przez spółki SI w ostatnim czasie.
Część konferencyjna rozpoczęła się wykładem inauguracyjnym pt„Łowcy emocji - jak zmierzyć wartość relacji z Klientem?” znakomitego mówcy – profesora Rafała Ohme. Po inspirującym wykładzie przyszedła czas na garść konkretnej wiedzy, którą prezentowali zaproszeni goście oraz prezesi i menedżerowie ze strony organizatorów.   

Część merytoryczna była przedzielona debatą ekspertów w kluczowym dla obecnych czasów temacie „Czy każda innowacja daje przewagę? (R)ewolucja rynku w świetle nieokiełznanego rozwoju technologii”. W debacie ekspertów udział wzięli: Kinga Piecuch, Jakub Dzik – Członek Zarządu Impel S.A., Dorota Poniatowska, Marek Wośko).

W dalszej części spotkania organizatorzy zaprosili gości do uczestnictwa w 12 równoległych sesjach eksperckich w oparciu o wskazane preferencje biznesowe. W tej edycji w obszarze zainteresowania pojawiły się następujące tematy:
• Repozytorium Migracji Danych. Migracja w oparciu o rozwiązania klasy ETL
• Mobilny portal Klienta, bezobsługowy załadunek cementu
• SI-Flow, obieg dokumentów w firmie na przykładzie PGNiG SA
• Nieznany potencjał Ms Office 365 na przykładzie GK Impel
• Vademecum JPK, wszystko o Jednolitym Pliku Kontrolnym
• SAP HANA w Służbie HR, czyli jak skutecznie migrować do chmury
• Reimplelemntacja systemów ERP w PCC Rokita
• e-Koszyk pełen pomarańczy czyli hybris e-Commerce w ORANGE
• Digitalizacja dokumentów i skuteczne zarządzanie dokumentami w firmie (Impel Business Solutions)
• Bezpieczeństwo OT (SI4IT)
• PIM & PAM Bezpieczeństwo zasobów krytycznych
• Rozwiązania komunikacyjne IBM Connections (IBM)

Sesja ekspercka Impel Business Solutions zgromadziła komplet uczestników i wzbudziła duże zainteresowanie. Aneta Fąfara, Dyrektor ds. Zarządzania Dokumentacją, która prowadziła prelekcję, szczegółowo przedstawiła tajniki elektronizacji papieru i odpowiadała na zadawane pytania. Uczestnicy wyrazili chęć dalszego pogłębiania wiedzy o digitalizacji podczas indywidualnych spotkań biznesowych.
Wieczór, pod hasłem „Fashion Night” poprowadził energetycznie Conrado Moreno rozpoczynając od sesji barowej, w której  dyrektorzy i Prezesi SI-Consulting wcielili się w role barmanów serwujących swoje popisowe drinki. Następnie przyszedł czas na dynamiczny pokazy mody – tu także nie brakowało modeli z SI-Consulting, którzy prężnie prezentowali siebie, swoje pasje, kompetencje i stroje biznesowe. Potem wybiegiem zawładnęły piękne kobiety, które, ku uciesze widowni obu płci, przeprowadziły pokaz stylowych kreacji młodych projektantów.

Wieczór upłynął w iście zabawowym nastroju, a uczestnicy na pewno długo będą pamiętać zarówno merytoryczne rozważania z pierwszej części konferencji, jak również rozrywkową odsłonę spotkania.