Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

IBS partnerem studiów MBA

22-10-2020
Wyższa Szkoła Handlowa uruchomiła program MBA Process Management dla branży usługowej. To pierwsze tego typu studia w Polsce.Ich celem jest budowanie kompetencji i światopoglądu nowoczesnego menedżera w zgodzie z zasadami Lean, które zainspirują do wdrożenia nowej kultury w organizacji i pracy własnej.
 
Swoją wiedzą będą się dzielić eksperci procesowi, międzynarodowi praktycy z doświadczeniem w branży usługowej oraz wybitni znawcy w swoich specjalizacjach. Do tego grona zostali zaproszeni przedstawiciele Lean Management Consulting Group, firmy doradczo-szkoleniowej szerzącej idee szczupłego zarządzania i ściśle współpracującej z niemieckim Lean Service Institute oraz spółka Impel Business Solutions. 
Organizatorzy studiów docenili transformację IBS w firmę zarządzaną procesowo i świadomie realizującą zasady Lean Management. 
 
Studia zostały przewidziane na 2 semestry począwszy od 24 października. Obejmą 240 godzin zajęć w formie warsztatów, konsultacji i gier symulacyjnych zakończonych projektem wdrożeniowym.
 
Dziękujemy za wyróżnienie i zaproszenie do współpracy.
Dołożymy wszelkich starań, by coraz szerzej zarażać ideą szczupłego zarządzania.
Niech Lean będzie z Wami!
 
Szczegóły studiów na stronie uczelni.