Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Business Solutions na BPM Trends

17-05-2018

Impel Business Solutions jest jednym z partnerów i wystąpi z prelekcją pt. "Od procesu do produktu - case study na przykładzie usługi kadrowo-płacowej". Eksperci IBS podzielą się doświadczeniem z udanych wdrożeń  w zakresie zarządzania procesowego i automatyzacji/robotyzacji.

Obszar kadrowo-płacowy jest tylko jednym z kilku, w jakich optymalizacja procesów jest niemal konieczna i zapewnia bardzo wymierne efekty. IBS realizuje innowacyjne podejście biznesowe. Poprzez całościowe spojrzenie na przedsiębiorstwo dba o takie dopasowanie narzędzi i systemów, by ich wdrożenie usprawniło organizację pracy, bez nadmiernej ingerencji w strukturę firmy. W ramach współpracy zapewniamy również cykl szkoleń i warsztatów dla personelu klienta, które budują świadomość procesową wszystkich osób zaangażowanych i identyfikują ich kompetencje oraz przypisują odpowiedzialności. Poprzez analizę i strategiczne doradztwo identyfikujemy potrzeby Klienta i na tej podstawie budujemy optymalny model procesowy.

O tym wszystkim na konferencji opowiedzą eksperci Impel Business Solutions Monika Wójcik, Menedżer Biura Obsługi Klienta i Aneta Mordzak, Lider Komórki Potraceń.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej informacji o konferencji BPM TRENDS jest dostępnych tutaj.