Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Business Solutions oficjalnym partnerem Targów Outsourcingu (Warszawa, 16-17.10.2014r.) - podsumowanie

18-10-2014

Targi Outsourcing - Usługi dla Twojego Biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w ośrodku targowym - Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Na uczestnictwo w targach zdecydowały się znaczące na Polskim rynku firmy a partnerem wydarzenia została firma Impel Business Solutions.

Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności. Targi Outsourcing jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce . Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą. Podczas targów odbyły się wystąpienia i prelekcje o edukacyjnym charakterze, prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej.

Targi Outsourcing to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu gromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży. Podczas spotkania, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm działających w każdym sektorze, którego potrzebuje nawet najmniejszy biznes. Poza prezentacjami usług na stoiskach, odbędzie się dwudniowa konferencja „Akademia Outsourcingu” poruszająca najważniejsze tematy z różnych dziedzin nowoczesnych usług dla biznesu. Warsztaty prowadzone były przez czołowych przedstawicieli poszczególnych branż. Zarówno targi jak i konferencja skierowane są do organizacji poszukujących zmian strukturalnych oraz sposobów zminimalizowania kosztów, a także do studentów chcących pogłębiać wiedzę na temat nowości w świecie outsourcingu.

Dziękujemy wszystkim Państwu za udział w tym wydarzeniu oraz za wspólne biesiady na stoisku, na prezentacjach w kuluarach. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować kapitule za wyróżnienie i uznanie dla naszej codziennej pracy.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji tego wydarzenia.


Szczegółowe informacje na stronie www.outsourcingtargi.pl