Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Kern Libers Polska - nowy klient na pokładzie

25-02-2021

Nowy klient to zawsze ogromna radość i niezywkła satysfakcja.  A w czasie pandemii takie sukcesy liczą się podwójnie. Tym razem możemy serdecznie powitać firmę Kern Libers Polska. Należy ona do grupy ponad 50 przedsiębiorstw Kern-Liebers obecnych w ponad 40-tu krajach na całym świecie i zatrudniających około 7.700 pracowników. Polski oddział produkuje szerokie asortyment sprężyn z taśmy na potrzeby motoryzacji i sprzętu AGD.

Kern Libers korzysta z obsługi kadrowo-płacowej w pełnym zakresie. Potrzebą klienta było szybkie uruchomienie usługi i świadczenie jej na systemie klienta enova365. Standardowo usługa jest realizowana na SAP lub Impulsie, ale zaznajomienie zespołu IBS z nowym systemem odbyło się szybko i sprawnie - wystarczyły 3 dni szkolenia. Proces wdrożenia również był płynny - od pierwszego kontaktu do startu usługi minęło niewiele ponad trzy miesiące. A jest to niezwykle krótki czas, jeśli weźmie się pod uwagę ilość koniecznych ustaleń w ramach procesu handlowego, ogrom danych do analizy przedwdrożeniowej, rozliczne testy, standaryzację usługi i potrzebne do opracowania procedury.
 
Klient docenił nasze elastyczne podejście i szybkość działania. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekwianiom klienta i pozyskaliśmy nowego partnera.
 
Witamy serdecznie Kern Libers w gronie naszych klientów!