Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Konferencja ' Nowoczesny Outsourcing ' - Białystok 16.06.2016 - podsumowanie

17-06-2016

Impel Business Solutions wspólnie z partnerami: Podlaskim Klubem Biznesu, Normality Management Poland Sp. z o.o, Intratel Sp. z o.o. oraz Tomas Consulting S.A. zorganizowali konferencję "Nowoczesny Outsourcing - Usprawnienie procesów biznesowych i danych w chmurze". Konferencja dedykowana była do właścicieli firm, prezesów, dyrektorów generalnych / zarządzających / administracyjnych oraz dyrektorów HR.

Codzienna rzeczywistość biznesowa stawia przed przedsiębiorcami coraz większe wyzwania, którym trudno sprostać prowadząc jednocześnie aktywność biznesową. Niezwykle dynamiczny rozwój technologii to dodatkowy bodziec, który w ogromnym stopniu decyduje o pozycji rynkowej firmy. W tej dziedzinie nie można pozostać w tyle za konkurencją. Konieczne staje się pozyskanie wiarygodnych i rzetelnych partnerów biznesowych, którzy zapewnią obsługę pobocznych obszarów działalności firmy, dzięki czemu zostaną uwolnione zasoby do realizacji bieżących zadań.

Nowoczesny outsourcing to taki, który koncentruje się na potrzebach Klienta wprowadzając optymalnie dopasowany pakiet usług. Wsparcie może już nie tylko koncentrować się na usługach prostych, ale obejmować obszary kluczowe dla stabilności ekonomicznej i funkcjonalnej organizacji. Outsourcer przejmuje odpowiedzialność i skutecznie realizuje powierzone procesy – z udziałem własnych pracowników lub kadr Klienta. Dzięki temu Klient może zyskać wolne zasoby, a przede wszystkim środki na rozwój swojej organizacji. Dzisiaj outsourcing jest najlepszą ścieżką do umacniania pozycji w biznesie.

Partnerzy merytoryczni i zaproszeni goście Podlaskiego Klubu Biznesu prezentowali gościom praktyczne aspekty zastosowania outsourcingu w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz korzyści finansowe i organizacyjne z takich rozwiązań. Podpowiadali także, w jaki sposób pozyskać finansowanie tych rozwiązań. Jednocześnie spotkanie to było okazją do wymiany doświadczeń nt. outsourcingu i bezpośrednich rozmów z prelegentami.


Agenda

9:00 - Przywitanie gości

( Ewa Piotrowska - Dyrektor Handlowy Impel Business Solutions Sp. z o.o..)
9:10 – 10:00 - Bujanie w obłokach danych finansowych w modelu outsourcingu… przyszłość dostępna już dziś.
(Konrad Korczak - Dyr. Operacji i Procesów Rachunkowości Ewelina Dworaczek – Menadżer Procesu Kadry Impel Business Solutions Sp. z o.o..)
10:00 – 10:40 - Outsourcing procesów biznesowych – zarządzanie pracownikami w modelu rozproszonym
(Marek Masalski – Wiceprezes Zarządu Normality Management Poland Sp. z o.o. )
10:40 – 11:20 - Outsourcing IT – bezpieczeństwo danych w chmurze
(Dariusz Daniluk - Prezes Zarządu Intratel Sp. z o.o.)

11:40 – 12:20 - Zewnętrzne finansowanie prowadzonej działalności w latach 2015-2020 (B+R; programy inwestycyjne, pożyczki z odsetkami de min)
(Krzysztof Paszko - Wiceprezes Zarządu Tomas Consulting S.A.)
12:20 – 13:00 - Elektroniczny obieg dokumentów – zarządzanie papierem w chmurze
(Mariusz Miziołek - Dyrektor ds. Zarządzania Dokumentacją Impel Business Solutions )
13:20 – 14:00 - Współpraca biznesowa z zagranicą na przykładzie firmy Samasz Sp. z o.o.
( Antoni Stolarski - Prezes Zarządu Samasz)

14:00 – 15:00 - Debata nt. outsourcingu: wady i zalety
(moderacja Zbigniew Sulewski - Trames / Związek Przedsiębiorców i Pracodawców)
16:00 – 17:00 - Business Mixer
 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia:Partnerzy wydarzenia: