Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Konferencja "Lato HR" z naszym udziałem

03-07-2019

Wydarzenie zgromadziło ponad 100 osób, którzy dyskutowali o trendach w HR, automatyzacji i sztucznej inteligencji, przywództwie, cyfrowej rekrutacji, różnorodności i giga economy. Jednym słowem wszystko było ukierunkowane na HR przyszłości - w jakim kierunku będzie ewoluował, jak zmieni się jego rola i sposób funkcjowania.

W programie znalazły się ciekawe tematy prelekcji:  kontroling personalny, potencjał strategiczny HR, metodologia Agile w budowaniu potencjału i przywództwo przyszłości. Był również warsztat o cyfrowej rekrutacji i dyskusja o roli HR w biznesie. Nie zabrakło inspirującego wykładu mówcy motywacyjnego i trenera mentalnego, który pokazał synergię świata sportu i biznesu.

IBS pojawił się w gronie wystawców obok stoisk "Wysokich Obcasów", HRappki, "HR na szpilkach", Stowarzyszenia Interim Managera i samego organizatora - firmy Inwenta. Uczestnicy na naszym stoisku mogli porozmawiać z Joanną Stawiską i Kasią Adamczyk - specjalistkami kadrowo-płacowymi - o nowych rozwiązaniach technologicznych w tym produkcie, a także poznać sposoby optymalizacji procesów HR. Michał Kaczmarek, doradca biznesowy, dwoił sie i troił, by przedstawić najszerzej przedstawić możłiwości współpracy w obszarze BPO.

Największe zainteresowanie wzbudziły konkretne przykłady wdrożonej robotyzacji w kadrach i płacach. Uczestnicy pytali również o Lean Management i outsourcing. Na koniec konferencji na naszym stoisku rozlosowano 3 nagrody w postaci voucherów na darmową analizę PoC narzędzia RPA. Zwycięskie firmy zyskają szansę na wskazanie najleppiej dopasowanej ścieżki wdrażania robotyzacji - uwzględniającej potrzeby biznesowe i wsparcie zwinnego zarządzania oraz usprawnienie procesów. 

"Lato HR" za nami, ale moc inspiracji i pomysłów zostają. Wdidac to było dobrze w kuluarach , gdzie dominowały rozmowy związane z poruszaną na konferencji tematyką HR, prowadzono ożywione dyskusje i nawiązywano nowe kontakty.