Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Księgowi Przyszłości. Zespół Impel Business Solutions na podium.

10-06-2016

Dokumenty księgowe nie mają przed nimi żadnych tajemnic, bez problemu rozwiązują wszystkie finansowe spory oraz doradzają w trudnych sytuacjach biznesowych. Są energiczne, skuteczne i przede wszystkim... niezwykle oryginalne! O kim mowa?

Drużyna księgowych firmy Impel Business Solutions: Panie Katarzyna Zielonka, Ewa Łosik – Swoboda oraz Małgorzata Solarewicz, perfekcjonistki w swojej branży zajęły zaszczytne II miejsce w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Księgowi Przyszłości”! Konkurs „Księgowi Przyszłości” organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce sprawdzał nie tylko wiedzę z rachunkowości, ale również umiejętność pracy zespołowej oraz radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami. Finał wydarzenia odbył się w Dniu Księgowego - 9 czerwca 2016 roku. Całość zakończyła uroczysta gala połączona z rozdaniem nagród.

Do głównych założeń konkursu można zaliczyć szeroką promocję zawodu księgowego, walkę z negatywnym stereotypem z nim związanym oraz wspieranie profesjonalistów w branży. Przedstawicielki firmy Impel Business Solutions odniosły kolejny księgowy sukces. Gratulujemy i jako organizacja jesteśmy dumni z naszych pracowników!

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Zapraszamy także do obejrzenia krótkich wywiadów z dwoma naszymi finalistkami p. Katarzyną Zielonką i p. Ewą Łosik - Swobodą: