Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Nina Twardowska na webinarze e-Akademii Lewiatan

19-04-2021

Kierunek → Innowacje to cykl webinarów organizowanych w ramach e-Akademii Lewiatana. Innowacje to obecnie najbardziej gorący trend w biznesie, który decyduje o rozwoju i sukcesie firmy. Droga do ich wdrożenia z sukcesem nie jest jednak łatwa i wymaga pracy oraz świadomości wszystkich osób zaangażowanych w zmianę - menedżerów i pracowników. 

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. "Innowacje - droga w stronę sukcesu firmy", który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 10.00. Warto skorzystać z ostatnich wolnych miejsc i posłuchać praktycznych wskazówek o skutecznej transformacji biznesu poprzez innowacje.

Zajrestruj się bezpłatnie!

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Impel Business Solutions od kilku lat wdraża zaawansowane rozwiązania technologiczne. Najpierw usprawniamy procesy z wykorzystaniem filozofii Lean Management, by stworzyć przyjazne środowisko dla digitalizaji, automatyzacji czy OCR. Taka ścieżka daje większe szanse powodzenia i zwielokrotnia korzyści z optymalizacji procesów. Ale to nie koniec pracy. Raz wdrożony robot wymaga stałego monitorowania i może być doskonalony, by efekt jego pracy był jeszcze bardziej korzystny dla organizacji. 

 

Wiele firm dopiero poznaje te zasady. W IBS mamy doświadczenie pracy z ponad 60 algorytmami robotyzacyjnymi w obsłudze kadrowo-płacowej, księgowej i zarządzaniu dokumentami. Do tego od kilku lat digitalizujemy dokumenty i wspieramy się technologią OCR. Chętnie dzielimy się tą wiedzą i ogromnie dziękujemy za zaproszenie do udziału w webinarze. Nasza ekspertka i inicjator zmian transformacyjnych w IBS - Nina Twardowska - podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Wspólnie z przedstawicielkami firmy Ayming - Magdaleną Burzyńską i Izabelą Dianą Jaszołt  - będzie rozmawiać o wielu ciekawych zagadanieniach dot. innowacji. 

→ Jak firmy postrzegają innowację?

→ Jak rozpocząć wdrażanie innowacji?

→ Czy innowacja wiąże się z transformacją w biznesie?

→ Jak jest rola pracowników i menedżerów we wdrażaniu innowacji?

→ Czy robotyzacja i digitalizacja faktycznie są trwałą zmianą w firmach, która jest szeroko wdrażana?

→ Czy można wspomóc się finansowo przy wdrażaniu innowacji?

 

To tylko niektóre z poruszanych tematów.

Pełna agenda i opis webinaru dostępne są tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy!