Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Nowe spojrzenie na procesowość podczas BPM Trends 2018

24-05-2018
BPM Trends już za nami.
Konferencja skoncentrowała się na trendzie budowania procesowości  i ukierunkowaniu na robotyzację oraz automatyzację.
 
Prelekcja IBS pt." Od procesu do produktu - case study na przykładzie usługi kadrowo-płacowej" pokazała, że świadome wprowadzanie zmian w organizacji daje firmie dodatkowe korzyści w postaci wzrostu przedsiębiorstwa. Wymaga to wielu działań i zaangażowania pracowników oraz kadry menedżerskiej, ale zapewnia niebywałe rezultaty. Przyrost pozytywów jest stopniowy - wzrost jakości daje wzrost wartości, a ta przekłada się na wzrost ceny i w efekcie wzrost wartości przedsiębiorstwa.
Perspektywa patrzenia Impel Business Solutions na biznes jako cały organizm przez pryzmat procesowości była niezwykle ciekawa dla uczestników. Padło wiele pytań o sposoby mierzenia efektywności, trafny wybór procesów i identyfikację ryzyk. Uczestnicy docenili doświadczenie i praktyczne podejście prelegentki Anety Mordzak, która, jako lider i właściciel procesu, odegrała kluczową rolę w transformacji obszaru komorniczego będącego tematem wystąpienia. Jej strategiczne podejście do zadania pozwoliło przekazać kluczowe wnioski z wprowadzonych zmian: "Wydajność nie jest już tak atrakcyjnym wskaźnikiem. Teraz najważniejsza jest jakość" - powiedziała, a ta buduje dalsze wzrosty. Wystąpienie IBS uzupełniła Monika Wójcik, która pokazała szeroką perspektywę biznesową i strategiczne korzyści dla firmy z zarządzania procesowego "Udało nam się przekonać uczestników, że procesowość jest gotowością na zmiany" - powiedziała Monika. A to daje szerokie pole do działania.
 
Teraz jesteśmy jeszcze bardziej pewni, również dzięki otrzymanym na konferencji opiniom, że procesowość jest odpowiedzią na wiele bolączek przedsiębiorstw.