Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Sukces IBS na konferencji EOIF 2018

27-07-2018

W dniach 25-26 lipca Stadion Narodowy gościł specjalistów związanych z zarządzaniem informacją w firmie podczas konferencji EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji. Ponad 500 uczestników wysłuchało kilkudziesięciu prelekcji,odwiedziło wiele stoisk oraz zapoznało z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Hitem tego roku były narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

IBS dał sie poznać jako aktywny uczestnik. Była merytorczna prelekcja, stoisko firmowe z materiałami produktowymi i gadżetami oraz szeregiem atrakcji dla uczestników. 

Bogusław Salwach, Dyrektor obszaru zarządzania dokumentacją przedstawił case study "Łowcy błędów. Roboty w procesie obbsługi zajęć komorniczych." Uczestnicy mogli się przekonać jak procesowość oraz robotyzacja mogą wspomagac obieg dokumentacji. Wystąpienie naszego prelegenta dało wielu uczestnikom świeże spojrzenie na proces digitalizacji. 

Silna ekipa obsługi stoiska dbała o mocną promocję spółki wśród uczestników konferencji. Ewa Piotrowska, Dyrektor sprzedaży i Ewelina Piechota z działu Wsparcia sprzedaży szeroko prezentowały ofertę produktową i możliwościach współpracy z Impel Business Solutions. Efektem rozmów jest kilka umówionych spotkań handlowych i coraz większa rozpoznawalność  IBS. Pierwsze rozmowy odbędą się w następnym tygodniu.