Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Szlachetny cel i niesamowici ludzie - kiermasz świąteczny z rekordową zbiórką na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

08-01-2020
Hurra! Pobiliśmy zeszłoroczny rekord w zbiórce na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci!
Kiermasz świąteczny zakończony sukcesem!
 
Kontynuując ubiegłoroczną tradycję 18 grudnia 2019r. zorganizowaliśmy kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
 
Wystartowaliśmy o godz. 10.00 ze stołami pełnymi rozmaitych pyszności i świątecznych bibelotów. 
Pracownicy niesamowicie się zaangażowali przygotowując nieodpłatnie artykuły na kiermasz. Dział finansowo-księgowy specjalnie zorganizował sobotnie warsztaty, w których uczestniczyli pracownicy z rodzinami. Powstało mnóstwo osbób i kartek świątecznych. Z kolei dział HR wspólnie dekorował i odświętnie pakował pierniki wcześniej upieczone w domu. 
Frekwencja dopisała nadzwyczajnie. Pracownicy IBS oraz sąsiadującyh firm tłumnie przybyli na kiermasz i chętnie dokonywali zakupów. Zwłaszcza, że artykuły do tego zachęcały: wesołe krasnale wykonane przez pracownice z Poznania, domek z pierników, pyszne pierniczki upieczone i ozdobione przez dziewczyny z HR-u, śliczne ozdoby przygotowane podczas warsztatów organizowanych przez CUP FK, pomarańcze z goździkami autorstwa, anioły ze sznurka, likiery o przeróżnych smakach, domowe przetwory, rewelacyjne ciasta i super smalec domowej roboty - serwowany na świeżym chlebie z ogórkiem kiszonym. Dodatkową atrakcją kiermaszu było losowanie, w którym nagrodami były m.in.:
•         bezpłatne miejsce parkingowe przez tydzień - kto przyjeżdża autem na Słonimskiego marzyl o tej wygranej
•         1 dzień pracy w gabinecie Pani Prezes - życie w stylu VIP 
•         codzienna dostawa kawy na biurko przez tydzień - z uśmiechem i życzliwością
•         2 x zasilenie NAIS w kwocie 50zł - do wykorzystania na dowolnym cel.
 
Wystarczyło zostawić u Śnieżynek swój login – ilość loginów zależała od ilości dokonanych zakupów - by wziąć udział w losowaniu i zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z nagród. Losowanie w naturalny sposób promowało szczordość, bo wszystko służylo szczytnemu celowi.
 
Dzięki kreatywności, zaangażowaniu i hojności pracowników IBS oraz kupujących zebraliśmy w tym roku 5 012,60 zł!
Serdecznie Wszystkim dziękujemy za hojność, zaangażowanie i wsparcie.
 
 
Za zebrane środki zostały zakupione rzeczy niezbędne dla Wrocławskiego Hospicjum, wsród których znalazły się odżwyki, środki czystości, gry, zabawki i wiele wiele innych. Uzbierał się cały bagażnik  dobroci wypełniony po brzegi. Wszystkie artykuły zostały dostarczone do Hospicjum. W zamian IBS otrzymal obrazkowe podziękowanie "Bądź aniołem".
 
Za rok znowu będziemy bić ten rekord i wierzymy, że nam się uda.
Raz jeszcze dziękujemy!