Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Targi Polagra już za nami!

25-09-2015

Międzynarodowe Targi Polagra to marka doskonale znana firmom z branży spożywczej. Targi te od lat są atrakcyjnym wydarzeniem biznesowym dla branży. Impreza ewoluuje, jest miejscem wielu premier i nowości technologicznych. Od lat wyznacza trendy na rynku technologii spożywczych.

Impel Business Solutions, który od lat współpracuje z firmami z sektora spożywczego, był jednym z wystawców i partnerów merytorycznych tego wydarzenia. Eksperci IBS mieli przyjemność poprowadzić w ramach targów, spotkania warsztatowe na poniższe tematy:

  • ‘Jak zmniejszyć wydatki na wprowadzanie zmian prawa pracy w przedsiębiorstwie?’ - Aleksandra Malak - Główny Konsultant Biznesowy ds.HR IBS
  • ‘Pierwszy krok za granicą? – jakich błędów nie popełniać w rozliczeniu podatkowym.’ - Wojciech Kosarzecki – Dyrektor Biura Podatkowego IBS
  • ‘Właściwa forma działalności a wzrost zysku firmy.’ - Wojciech Kosarzecki – Dyrektor Biura Podatkowego IBS

Międzynarodowe Targi Poznańskie dzięki długofalowej, rzetelnej i systematycznej współpracy z wystawcami, dokładają starań, aby salony targów POLAGRA-TECH były tymi, które wyznaczają trendy na rynku technologii spożywczych.

Dziękujemy wszystkim Państwu za współuczestnictwo w tym wydarzeniu.

Więcej na: www.polagra-tech.pl