Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Uroczysta premiera książki "50 Osobistości Biznesu" - Nina Twardowska w gronie bohaterek

02-03-2021

Przedstawiamy wyjątkową publikację - książkę "50 Osobistości Biznesu"" przygotowaną i wydaną przez redakcję magazynu "Businesswoman&life". Tworzą ją wywiady z przedstawicielkami i przedstawicielami różnych firm - osobami, których kreatywne postawy, nowatorskie przekonania i niezwykle postępowe poglądy pozwalają budować nowe oblicze biznesu oraz inspirująco wpływać na otoczenie. W gronie tych osobistości znalazła się Nina Twardowska - prezes Impel Business Solutions. Dochód ze sprzedaży książki zasili konto Fundacji Rak'n'Roll

 

W sobotę 20 lutego w Pałacu Foksal odbyła się uroczysta gala książki - z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Wzięli w niej udział bohaterowie książki. Teraz mogli się zobaczyć, poznać i wymienić opiniami. Gala była też okazją do indywidualnych wywiadów z osobistościami z książki, które przeprowadzała znana dziennikarka Jolanta Fajkowska, która dodatkowo poprowadziła uroczystość.

 

Nasza bohaterka - Nina Twardowska opowiedziała w wywiadzie o swojej miłości do robotów i kluczowej roli lidera w zespole. Dla zainteresowanych zachęcamy do lektury pełnej wersji wywiadu.

Nasza bohaterka niestety nie mogła uczestniczyć osobiście w gali, a działo się tam wiele. Oprócz wspomnianych wywiadów były rozliczne licytacje na rzecz fundacji, kuluarowe rozmowy przy wyśmienitych przekąskach, zdjęcia na ściance i klimatyczny recital Gosi Andrzejewicz. Charytatywny charakter publikacji i samej gali wpłynął niezwykle pozytywnie na atmosferę spotkania i otwartość serc oraz portfeli uczestników. Książka jest nadal dostępna i można ją nabyć na allegro. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.