Aktualności sprawdź najnowsze informacje i dowiedz się co u nas słychać

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Zarządzanie dokumentacją przynosi korzyści naszym klientom

16-04-2021
Zarządzanie dokumentacją to szereg działań na dokumentach. Procesy archiwizacji, przechowywania, digitalizacji i niszczenia są każdorazowo dostosowywane do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.
Usługa jest uniwersalna i może z niej korzystać niemal każda branża, ale najlepiej sprawdza się tam, gdzie występuje największe nagromadzenie dokumentacji papierowej.
 
Za przykład może posłużyć segment opieki zdrowotnej, gdzie ilość dokumentacji medycznej, zwł. w okresie pandemii, stale rośnie i wzrasta również potrzeba ochrony zgromadzonych danych. Wszystkie te aspekty obejmuje zarządzanie dokumentacją realizowane od kilku lat dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 
Jesteśmy dumni z posiadania tego klienta. Osiągnięcia medyczne placówki są wyjątkowe na tle regionu, a jego działalność na rzecz profilaktyki onkologicznej i epidemiologicznej pozwala lepiej zadbać o lokalną społeczność. Cieszymy się, że możemy choć trochę wspomóc w obsłudze procesów administracyjnych . 
 
Centrum operacyjne IBS w Łodzi wykonuje na rzecz szpitala archiwizację, przechowywanie dokumentacji  wraz z udostępnianiem oraz  jej niszczenie  – po ustaniu ustawowych terminów i w uzgodnieniu z klientem.
 
Jest to kompleksowa usługa z udziałem klienta. Kartony z dokumentami są odbierane kilka razy w miesiącu przez naszych konwojentów. Po otrzymaniu ich na magazyn archiwiści dokonują rejestracji dokumentacji wg przekazanych specyfikacji. Następnie dokumenty trafiają na magazyn – na wyznaczony wyłącznie dla danego klienta i odpowiednio zabezpieczony, indywidualny regał. 
Dzięki systemowi online klient ma szybki dostęp do cyfrowego zasobu swoich dokumentów.
Przejęcie przez IBS zarządzania dokumentacją dało klientowi kilka korzyści: uwolnienie powierzchni szpitala od nadmiaru dokumentacji, łatwy dostęp do dokumentów i zabezpieczenie zgromadzonych danych.
 
Dziękujemy za zaufanie!
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze – zajrzyj na stronę produktową i poznaj możliwości zarządzania dokumentami.