Czytelnia Artykuły naszych ekspertów

Czytelnia

Zobacz pozostałe wpisy

ebook "Kluczowe wyzwania HR" - dowiedz się więcej o PPK, obsłudze ZUS i audycie teczek osobowych

22-11-2019

Dzielimy się wiedzą. Przedstawiamy Państwu opracowanie 3 istotnych tematów dla obsługi kadrowo-płacowej pt." Kluczowe wyzwania HR". 

Po pierwsze PPK - najgorętszy temat tego roku. Co trzeba o nim wiedzieć? Kto jest uczestnikiem? Kto wnosi opłaty i w jakiej wysokości? Na co można przeznaczyć zgromadzone środki? I wreszcie zasady wprowadzania PPK w firmie.

Po drugie - obsługa ZUS przez wyspecjalizowane sekcje. Jest to element dodatkowego pakietu kadrowo-płacowego. Jak rozliczać pracowników z Polski i zza granicy? Jakie rozwiązania usprawniające wdrożyć, by poprawić skuetczności efektywność obsługi? Jak wykorzystać technologię w rozliczenia korekt?

Po trzecie - audyt akt osobowych. Jak zapewnić jednolity standard dokumentacji pracowniczej? Jak sprawdzić ich zgodność z obowiązującycmi przepisami? Jak zminimalizować ryzyko kar podczas kontroli ?

Na te wszystkie i wiele więcej pytań odpowiadają ekspertki kadrowo-płacowe: Iwona Trzybulska-Krzystyniak - partner biznesowy HR, Monika Grabarkiewicz - kierownik sekcji ZUS i Katarzyna Adamczyk - menedżer procesów kadrowych.

Zachęcamy do lektury!