O nas świadczymy szereg usług wspierających działalność biznesową i umożliwiających koncentrację na kluczowych procesach

Potencjał IBS

Impel Business Solutions specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Dajemy możliwość koncentracji na podstawowej działalności firmy poprzez przejęcie części obowiązków. Dostarczamy pakiet usług dostosowanych do profilu firmy Klienta i charakteru jego działalności. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów back office, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia, potencjału osobowego i sprawdzonych rozwiązań organizacyjnych, możemy zagwarantować Państwu profesjonalnie wykonanie wszystkich wymienionych wyżej obowiązków. 


Potencjał Impel Business Solutions

Jesteśmy jednym z pionierów w obszarze BPO doskonalących pracę i procesy wykorzystując metody czerpiące z filozofii Lean Management.

Doskonalimy się dziedzinowo i branżowo dzieląc się wiedzą w ramach organizacji: 
 

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Biuro Karier

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia

Współpracujemy z Uniwersytetem Ekonomicznym w ramach programu Kuźnia Kadr

 

Zachodnia Izba Gospodarcza

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów

Jako firma polska i część Grupy Impel jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

IBS w liczbach:

Zaufało nam ponad 150 podmiotów w tym duże i średnie firmy produkcyjne, m.in : GTX Hanex Plastic, Simoldes Plasticos Polska, Teekanne Polska,  Freshtex, Lode, Polyone Poland.

Dowiedz się więcej o naszych klientach  >>

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować?  >>