O nas Jesteśmy zespołem ekspertów z obszaru HR, rachunkowości, podatków i finansów. Skorzystaj z naszej wiedzy.

Eksperci

Impel Business Solutions reprezentuje grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, księgowości i finansów, zarządzania dokumentacją i doradztwa podatkowego.

Jolanta Durasiewicz
Jolanta Durasiewicz

prezes zarządu

 

 Ewa Piotrowska
Ewa Piotrowska

dyrektor sprzedaży
tel. +48 571 330 143
e.piotrowska@impel.pl

Katarzyna Adamczyk
Katarzyna Adamczyk

dyrektor procesów kadrowo-płacowych klienta zewn.
k2.adamczyk@impel.pl

Aleksandra Pietruczuk
Aleksandra Pietruczuk

dyrektor CUP ds. procesów transakcyjnych FK

a.pietruczuk@impel.pl

Bogusław Salwach
Bogusław Salwach

dyrektor CUP ds. zarządzania dokumentacją
b.salwach@impel.pl

Beata Wójcik
Beata Wójcik

dyrektor ds. konsolidacji i audytu

b1.wojcik@impel.pl

Beata Dzik
Beata Dzik

dyrektor operacyjny procesów kadrowo-płacowych

b1.dzik@impel.pl

Katarzyna Międła
Katarzyna Międła

dyrektor biura zarządzania procesowego
k.miedla@impel.pl

Katarzyna Łucka
Katarzyna Łucka

menadżer ds. cyfryzacji
k.lucka@impel.pl

Anna Ganczarska
Anna Ganczarska

doradca podatkowy
a.ganczarska@impel.pl

Andrzej Naskrętski
Andrzej Naskrętski

doradca podatkowy
a.naskretski@impel.pl

Piotr Adamski
Piotr Adamski

konsultant ds. podatków
p.adamski@impel.pl

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk

kierownik operacyjny
j.kowalczyk@impel.pl

Kamil Senger
Kamil Senger

menedżer ds. zarządzania dokumentacją
k.senger@impel.pl

Paweł Ocibiński
Paweł Ocibiński

kierownik ds. zarządzania dokumentacją
p.ocibinski@impel.pl

Anna Kepska
Anna Kepska

kierownik działu obsługi dokumentacji
a.kepska@impel.pl