O nas Impel Business Solutions to grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT. Bądźmy w kontakcie.

Eksperci

Impel Business Solutions reprezentuje grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT.

Jolanta Durasiewicz
Jolanta Durasiewicz

Dyrektor CUP ds. procesów wyspecjalizowanych
j.durasiewicz@impel.pl

Bogusław Salwach
Bogusław Salwach

Dyrektor CUP ds. Zarządzania Dokumentacją
b.salwach@impel.pl

Beata Dzik
Beata Dzik

Dyrektor CUP ds. procesów kadrowo – płacowych

b.dzik@impel.pl

Anna Kropielnicka
Anna Kropielnicka

Dyrektor CUP ds. sprawozdawczosci i analiz finansowych

a.kropielnicka@impel.pl

Aleksandra Pietruczuk
Aleksandra Pietruczuk

Dyrektor CUP ds. procesów transakcyjnych

a.pietruczuk@impel.pl

Anna Ganczarska
Anna Ganczarska

Doradca Podatkowy
a.ganczarska@impel.pl