O nas Impel Business Solutions to grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków i finansów. Bądźmy w kontakcie.

Eksperci

Impel Business Solutions reprezentuje grupa doświadczonych menedżerów z obszaru HR, rachunkowości, podatków, finansów oraz IT.

Jolanta Durasiewicz
Jolanta Durasiewicz

Dyrektor obszaru kadr i płac

j.durasiewicz@impel.pl

Bogusław Salwach
Bogusław Salwach

Dyrektor obszaru zarządzania dokumentacją
b.salwach@impel.pl

Beata Dzik
Beata Dzik

Dyrektor operacyjny obszaru kadr i płac

b.dzik@impel.pl

Anna Kropielnicka
Anna Kropielnicka

Dyrektor doradztwa i analiz

a.kropielnicka@impel.pl

Aleksandra Pietruczuk
Aleksandra Pietruczuk

Dyrektor obszaru księgowości

a.pietruczuk@impel.pl

Anna Ganczarska
Anna Ganczarska

Doradca podatkowy
a.ganczarska@impel.pl

Beata Wójcik
Beata Wójcik

Dyrektor konsolidacji

b.wojcik@impel.pl