Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Gazeta Finansowa – Outsourcing – 2016.02.25

25-02-2016

Współcześnie outsourcing jest coraz bardziej rozpoznawalnym procesem wykorzystywanym przez różnego rozmiaru przedsiębiorstwa. Ma on charakter strategiczny, przebudowuje struktury organizacyjne. Polega na przekazaniu do realizacji zadań, projektów czy też funkcji firmie zewnętrznej.
Decydując się na podjęcie współpracy z danym usługodawcą przedsiębiorstwa muszą bardzo dokładnie sprawdzić poziom wyspecjalizowania jego usług, zwrócić uwagę na wcześniejsze realizacje. Tym bardziej jeżeli na zewnątrz oddają obszary dotyczące finansów oraz księgowości firmy.
Artykuł eksperta Impel Business Solutions - „Outsourcing” nie tylko odkrywa wszelkie tajemnice tego procesu, ale także zwraca szczególną uwagę na korzyści jakie on za sobą niesie. Zachęcamy do zapoznania się z opisywanym artykułem, który został umieszczony w wydaniu Gazety Finansowej w dniu 26.02.2016 roku. Autorem tekstu jest Pani Joanna Szulecka, Zastępca Dyrektora BPO ds. Księgowości w Impel Business Solutions.