Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Outsourcing kadrowo-płacowy usprawnia funkcjonowanie firmy - eksperci IBS publikują w outsourcingportal.eu

28-06-2018

Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest możliwe tylko wtedy, gdy właściwie działają wszystkie jego działy. Kadry i płace są obszarem szczególnie wrażliwym ze względu na dane osobowe oraz trudną sytuację na rynku pracy.

Strategia działania firmy skoncentrowana na rozwijaniu kluczowej działalności i posiłkowaniu się wsparciem dostawców zewnętrznych staje się najbardziej efektywna wtedy, gdy partnerami są eksperci w swoich dziedzinach. Jak ich rozpoznać, jak prowadzić współpracę kadrowo-płacową, by nie stracić zapału i zaangażowania własnych pracowników? - o tym mogą Państwo przeczytać w najnowszym artykule opublikowanym w serwisie outsourcingportal.eu pt."Nie chodzi o wyrywanie firmie serca - tylko o usprawnianie jego pracy."  Autorkami publikacji są Jolanta Durasiewicz, Dyrektor produktu kadry i płace oraz Joanna Stawiska, Partner biznesowy HR.

Pełna treśc artykułu dostępna w portalu lub pod linkiem.