Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Portal ksiegowosc.org o cyfrowej ewolucji firm - komentarz Niny Twardowskiej

10-07-2020

Praca zdalna wymusiła na firmach szereg zmian. Nie wszystkie były ich świadome i potrafiły w krótkim czasie się dostosować. Przede wszystkim kluczowa stała się praca na cyfrowych wersjach dokumentów. "Cyfryzacja jest trendem, który staje się miarą sukcesu".

Nina Twardowska, prezes zarządu Impel Business Solutions, potwierdza tę opinię i dzieli się swoim doświadczeniem: " Z dnia na dzień przeszliśmy na model pracy zdalnej i poradziliśmy sobie świetnie w sytuacji kryzysowej. Było to możliwe właśnie dzięki cyfryzacji procesów, dzięki której biznes może skoncentrować się na najważniejszym, czyli działalności operacyjnej. (...) Umiejętność funkcjonowania w świecie wirtualnym, zdolność realizacji zadań w oparciu o modele cyfrowe – to elementy, które stają się przyszłością – twierdzi Nina Twardowska. – Cyfryzacja, która jest nowym trendem, nastąpi szybciej niż do tej pory zakładaliśmy" .

Jakie są zalety cyfrowej transformacji, nie tylko w czasie pandemii i dlaczego warto iść tą drogą dowiesz się z publikacji "Ewolucja cyfrowa zdecydowanie przyspiesza" zamieszczonej na portalu ksiegowosc.org.