Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Publikacja z wypowiedziami Niny Twardowskiej na portalu rachunkowosc.org

10-07-2020

Eksperci ABSL przewidują ogromną zmianę rynku pracy, którego motorem będzie sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Wszystko to za sprawą modelu pracy zdalnej, który, w obliczu wybuchu pandemii, dla tego sektora nie był wyzwaniem. Wręcz potwierdził wysoki poziom technologiczny i gotowość firm BPO/SSC do dalszej transformacji cyfrowej. 

Nina Twardowska, prezes spółki Impel Business Solutions, która na początku pandemii w ciągu zaledwie kilku dni przeorganizowała sposób obsługi przechodząc niemal w 100% na pracę zdalną, opowiada o swoich doświadczeniach i dzieli się spostrzeżeniami:"Umiejętność funkcjonowania w świecie wirtualnym, zdolność realizacji zadań w oparciu o modele cyfrowe to elementy, które stają się przyszłością (...) Cyfryzacja, która jest nowym trendem, nastąpi szybciej niż do tej pory zakładaliśmyWiele procesów z grupy back office czy HR warto zamienić na formę cyfrową. Przykładowo: dokumenty papierowe, które człowiek zeskanuje, stają się cyfrową wersją, z której algorytm pozyskuje dane i może na nich samodzielnie pracować. Oczywiście na cyfrowych danych może pracować także człowiek – z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnym czasie. To największa wartość dla firm w nowym świecie biznesowym, jaki się przed nami kreuje."

Pełna wersja artykułu dostępna jest na portalu rachunkowosc.org.