Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Rzeczpospolita -  Czy spółka komandytowa składa sprawozdanie finansowe do urzędu skarbowego?

09-03-2016

W dzienniku „Rzeczpospolita” w dniu 9.03.2016 ukazał się artykuł „Czy spółka komandytowa składa sprawozdanie finansowe do urzędu skarbowego?”.
Autor poruszył bardzo ważną kwestię przekazywania rocznych raportów przez spółki komandytowe, które niezmiennie pozostają bardzo atrakcyjną formą prowadzenia działalności gospodarczej. Podkreślił także wadę tego procesu, który bardzo często nie jest regulowany w przepisach. Brak określonych wytycznych generuje nie tylko opóźnienia w składaniu odpowiednich dokumentów, ale także powoduje wysokie kary finansowe nakładane na przedsiębiorców.
Na co zatem zwrócić uwagę składając sprawozdania finansowe? Jakich formalności dokonać, aby złożone one zostało w sposób poprawny i uporządkowany? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdą Państwo w artykule, którego autorem jest Paweł Podlasiński, Starszy Konsultant, Impel Business Solutions.

Kliknij, aby zobaczyć artykuł