Publikacje Impel Business Solutions to grupa doświadczonych ekspertów w zakresie administracyjnych procesów biznesowych. Zobacz co piszą o nas media?

Media o nas

Zobacz pozostałe wpisy

Sukces albo porażka we wdrożeniu Kadr – Płac. Wybór należy do Ciebie.

12-04-2016

Outsourcing to złożony proces, którego sukces zależy od ścisłej współpracy oraz zaangażowania outsourcera i klienta. Szczególnie wymagający jest outsourcing kadr i płac, który wymaga przekazania istotnych i wrażliwych danych zewnętrznemu operatorowi. Są to obszary budzące najwięcej emocji wśród zarządzających. Z tego też względu zatrudniony specjalista powinien być przede wszystkim przewodnikiem i doradcą, który dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy stanie się impulsem do ciągłego rozwoju firmy.

Przedsiębiorstwa, które planują rozpoczęcie współpracy z outsourcerem mają z pewnością bardzo dużo pytań. Jak poradzić sobie z przekazaniem wrażliwych danych zewnętrznej firmie? Czy można zatroszczyć się o ich ochronę zapewniając jednocześnie klarowny i przejrzysty przepływ informacji? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem „Sukces albo porażka we wdrożeniu Kadr – Płac. Wybór należy do Ciebie”, w którym wypowiedziało się dwóch ekspertów Impel Business Solutions, Aleksandra Malak oraz Marzena Łatwińska.

Pełna wersja artykułu: http://www.inwestycje.pl